LYFLE je nyní možné pořídít z dotací OP JAK!

Učení hrou pro děti ve školce i doma

LYFLE nově poskytuje učitelům i rodičům modul pro procvičování znalostí a vědomostí potřebných pro správný vývoj dítěte hravou formou. Navrhli jsme ho tak, aby splňoval podmínky vypsaných šablon dotačních programů.

LYFLE EDU (vzdělávací systém)

Přidali jsme celou novou sekci určenou přímo pro děti. Bude je rozhodně bavit. Najdou v ní různé úkoly, jejichž řešením se hravou formou učí. Navíc mohou pracovat i doma s rodiči a procvičovat si stejné úkoly, které probírají ve školce. Zlepší se informovanost rodičů a zároveň se zlepší znalosti dětí. Systém zaznamenává výsledky a bude možné sledovat vývoj dítěte.

 

Máme připravený seznam témat, která vycházejí ze školních vzdělávacích programů, a rádi si vyslechneme i Vaše tipy na další. S tímto modulem mohou pracovat buď přímo děti samotné anebo ve spolupráci s pani učitelkou.

LYFLE IS (informační systém)

Potřebujete pomoc se zlepšením komunikace a správou školky? LYFLE IS toho zvládá opravdu hodně. Oznámení, docházku, omluvenky, fotogalerie, ankety, třídnici, matriku, GDPR a mnoho dalšího. Vše snadno dostupné na jednom místě, v jediné aplikaci. Podrobnosti najdete na této stránce.

LYFLE — aplikace pro školky

Kolik LYFLE (vč. modulu EDU) stojí

Pro školku

Počet tříd ve školce  cena LYFLE / rok  cena LYFLE / 2 roky
1 třída 7 000 Kč 12 600 Kč
2 třídy 14 000 Kč 25 200 Kč
3 třídy 21 000 Kč 37 800 Kč
4 třídy 28 000 Kč 50 400 Kč
5 tříd 35 000 Kč 63 000 Kč
6 a více tříd 39 600 Kč 71 280 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pro rodiče

Rodiče mohou LYFLE používat na svých chytrých telefonech zdarma. Za procvičování aktivit, které děti probírali ve školce, případně i dalších, nic neplatí.

Co na to říkáte?

LYFLE vám nyní nabízí jedinečný balíček, který nemá v ČR obdoby. Vyřešíte zároveň komunikaci, správu školky i aktivity s dětmi.

Těšíme se, co na něj řeknete!