LYFLE Vám pomůže uspořit čas i peníze

Od papíru k aplikaci

Nepochybně se najde bezpočet situací, kdy bude lepší použít starý dobrý papír a tužku. Komplexní úkony spojené s vedením školky mezi ně ale nepatří.

Kolik času budete potřebovat k zápisu nově přijatého dítě do papírové karty? Deset minut? Do LYFLE se díky elektronickému předzápisu všechny údaje přenesou automaticky. Stačí, když dítě označíte jako přijaté.

Proč si to dělat těžší, když to jde jednoduše?

Několik aplikací v jedné

Běžná školka používá hned několik aplikací na komunikaci s rodiči, další na správu matriky, jinou na sdílení fotek a ještě jednu navíc na evidenci docházky. LYFLE Vám nabídne tohle všechno a ještě mnohem víc v jediné aplikaci.

Už nemusíte používat několik různých aplikací a složitě z nich skládat informace dohromady. Nemusíte mezi nimi neustále přepínat a přihlašovat se. Nemusíte za každou službu platit licenci, když Vám nabídne jen dílčí řešení.

Můžete totiž mít LYFLE.

format_quote

Hana Krejčová, MŠ Meziškolská, Praha

S aplikací LYFLE máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je určitě velkým přínosem v komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči — omluvenky, školní akce, důležité připomínky — okamžitě víme, kdo si oznámení zobrazil a vzal na vědomí.