O aplikaci LYFLE

LYFLE toho zvládá opravdu hodně. Oznámení, docházku, omluvenky, fotogalerie, ankety, třídnici, matriku, GDPR a mnoho dalšího. Vše snadno dostupné v jediné aplikaci.

LYFLE — Aplikace pro školky

 

chat

Hromadná oznámení jedné nebo více třídám

Díky LYFLE mají rodiče vždy aktuální informace o tom, co se ve školce děje, u sebe v mobilu. Rodičům se zobrazují pouze ta oznámení, která se bezprostředně týkají jejich dětí. Ve školce máte okamžitý přehled o tom, kdo z rodičů si oznámení přečetl.

calendar_today

Docházka a omluvenky

Ve školce dítě označíte jako přítomné nebo omluvené na jedno kliknutí. Rodičům k vytvoření omluvenky stačí několik vteřin. Paní učitelka bude vědět, proč dítě nepřišlo, paní kuchařka připraví o jeden oběd méně.

image

Fotogalerie — zabezpečené a roztříděné

Fotky z maškarní besídky můžete do LYFLE nahrát přímo z telefonu. Automaticky se Vám seskupí podle tříd a měsíců, kdy jste je nahráli. Rodiče uvidí pouze fotky ze třídy, do které jejich dítě chodí.

poll

Ankety

Jednoduchou otázku i složitější dotazník vytvoříte během chvilky. V aplikaci hned vidíte, jak hlasovali jednotliví rodiče i souhrnné výsledky celé ankety.

insert_drive_file

Sdílení dokumentů

Potřebujete poslat úkol předškolákům, nasdílet rodičům organizační změny, nebo přiložit k oznámení dlouhý seznam? Není nic jednoduššího, soubor vyberete a odešlete na pár kliknutí.

menu_book

Třídnice

LYFLE Vám nabízí elektronickou třídnici, ve které si můžete nejčastěji používané formulace předdefinovat, abyste je nemuseli psát každý den znovu. Veškeré záznamy si můžete pro inspekci vyexportovat podle standardu SEVT.

group

Matrika dětí, rodičů, učitelek, tříd…

LYFLE dokáže plně nahradit Vaši stávající matriku. Snadno a přehledně v něm můžete spravovat záznamy o školce, dětech a jejich rodičích, třídách, kroužcích, učitelkách atd.

library_add_check

Elektronický předzápis

Elektronický předzápis od LYFLE rodiče vyřídí během chvilky od svého počítače kdykoli se jim to hodí. Data přijatých dětí se automaticky vloží do aplikace a nemusíte je zadávat ručně.

format_quote

Barbora Konečná, MŠ Dobrovského, Brno

Aplikace LYFLE zrychlila komunikaci mezi námi a rodiči. Líbí se mi, že informace pro rodiče napíšu na mobilu, klidně někde na cestě. Zároveň nás baví docházka, před prací můžeme už z domu zjistit kdo přijde a kdo ne.