LYFLE – správa mateřské školky a komunikace s rodiči

LYFLE toho zvládá opravdu hodně. Oznámení, docházku, omluvenky, fotogalerie, ankety, třídnici, matriku, GDPR a mnoho dalšího. Vše snadno dostupné v jediné aplikaci.

 

 

chat

Hromadná oznámení a zprávy

Díky LYFLE mají rodiče vždy aktuální informace o tom, co se ve školce děje, u sebe v mobilu. Rodičům se zobrazují pouze ta oznámení, která se bezprostředně týkají jejich dětí. Ve školce máte okamžitý přehled o tom, kdo z rodičů si oznámení přečetl. Rodiče se mohou skrze soukromé zprávy doptat na detaily nebo poděkovat za besídku. Veškerá komunikace přímo v LYFLE.

 

 

calendar_today

Docházka a omluvenky

Ve školce dítě označíte jako přítomné nebo omluvené na jedno kliknutí. Rodičům k vytvoření omluvenky stačí několik vteřin. Paní učitelka bude vědět, proč dítě nepřišlo, paní kuchařka připraví o jeden oběd méně.

image

Fotogalerie

Fotky z maškarní besídky můžete do LYFLE nahrát přímo z telefonu. Automaticky se Vám seskupí podle tříd a měsíců, kdy jste je nahráli. Rodiče uvidí pouze fotky ze třídy, do které jejich dítě chodí.

poll

Ankety

Jednoduchou otázku i složitější dotazník vytvoříte během chvilky. V aplikaci hned vidíte, jak hlasovali jednotliví rodiče i souhrnné výsledky celé ankety.

 

insert_drive_file

Sdílení dokumentů

Potřebujete poslat úkol předškolákům, nasdílet rodičům organizační změny, nebo přiložit k oznámení dlouhý seznam? Není nic jednoduššího, soubor vyberete a odešlete na pár kliknutí.

menu_book

Třídnice

LYFLE Vám nabízí elektronickou třídnici, ve které si můžete nejčastěji používané formulace předdefinovat, abyste je nemuseli psát každý den znovu. Veškeré záznamy si můžete pro inspekci vyexportovat podle standardu SEVT.

group

Matrika dětí, rodičů, učitelek, tříd…

LYFLE dokáže plně nahradit Vaši stávající matriku. Snadno a přehledně v něm můžete spravovat záznamy o školce, dětech a jejich rodičích, třídách, kroužcích, učitelkách atd.

 

print

Exporty záznamů

Veškerá data máte bezpečně a neomezeně uložena v LYFLE. Přesto se může stát, že budete některá z nich potřebovat v papírové podobě. LYFLE Vám umožňuje vyexportovat všechny potřebné záznamy ve formátech xls, csv nebo pdf.

library_add_check

Elektronický předzápis

Elektronický předzápis od LYFLE rodiče vyřídí během chvilky od svého počítače kdykoli se jim to hodí. Data přijatých dětí se automaticky vloží do aplikace a nemusíte je zadávat ručně.

Pokud Vaše školka používá aplikaci Zápis do škol, máme pro Vás dobrou zprávu. Díky vzájemnému parterství si data ze Zápisu do škol jednoduše naimportujete do LYFLE.

format_quote

Barbora Konečná, MŠ Dobrovského, Brno

Aplikace LYFLE zrychlila komunikaci mezi námi a rodiči. Líbí se mi, že informace pro rodiče napíšu na mobilu, klidně někde na cestě. Zároveň nás baví docházka, před prací můžeme už z domu zjistit kdo přijde a kdo ne.

format_quote

Hana Krejčová, MŠ Meziškolská, Praha

S aplikací LYFLE máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je určitě velkým přínosem v komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči — omluvenky, školní akce, důležité připomínky — okamžitě víme, kdo si oznámení zobrazil a vzal na vědomí. Fotogalerie nám vyřešila problém s ukládáním fotografií dětí z různých školních akcí — GDPR — původně na webu školy.