O aplikaci LYFLE

LYFLE toho zvládá opravdu hodně. Oznámení, docházku, omluvenky, fotogalerie, matriku, elektronický předzápis, GDPR a mnoho dalšího. Vše snadno dostupné v jediné aplikaci.

LYFLE — Aplikace pro školky

 

chat

Hromadná oznámení jedné nebo více třídám

Díky LYFLE mají rodiče vždy aktuální informace o tom, co se ve školce děje, u sebe v mobilu. Rodičům se zobrazují pouze ta oznámení, která se bezprostředně týkají jejich dětí. Ve školce máte okamžitý přehled o tom, kdo z rodičů si oznámení přečetl.

calendar_today

Docházka a omluvenky

Ve školce dítě označíte jako přítomné nebo omluvené na jedno kliknutí. Rodičům k vytvoření omluvenky stačí několik vteřin. Paní učitelka bude vědět, proč dítě nepřišlo, paní kuchařka připraví o jeden oběd méně.

image

Fotogalerie — zabezpečené a roztříděné

Fotky z maškarní besídky můžete do LYFLE nahrát přímo z telefonu. Automaticky se Vám seskupí podle tříd a měsíců, kdy jste je nahráli. Rodiče uvidí pouze fotky ze třídy, do které jejich dítě chodí.

group

Matrika dětí, rodičů, učitelek, tříd…

LYFLE dokáže plně nahradit Vaši stávající matriku. Snadno a přehledně v něm můžete spravovat záznamy o školce, dětech a jejich rodičích, třídách, kroužcích, učitelkách atd.

library_add_check

Elektronický předzápis

Elektronický předzápis od LYFLE rodiče vyřídí během chvilky od svého počítače kdykoli se jim to hodí. Data přijatých dětí se automaticky vloží do aplikace a nemusíte je zadávat ručně.

format_quote

Barbora Konečná, MŠ Dobrovského, Brno

Aplikace LYFLE zrychlila komunikaci mezi námi a rodiči. Líbí se mi, že informace pro rodiče napíšu na mobilu, klidně někde na cestě. Zároveň nás baví docházka, před prací můžeme už z domu zjistit kdo přijde a kdo ne.