Jak LYFLE pomáhá školkám

format_quote

Jitka Schulzová, MŠ Anny Drabíkové, Praha

Skvělá aplikace, jsme s ní velmi spokojeni. Rychlé předávání informací všem rodičům. Je to opravdu velká pomoc v komunikaci s rodiči.

format_quote

Barbora Konečná, MŠ Dobrovského, Brno

Aplikace LYFLE zrychlila komunikaci mezi námi a rodiči. Líbí se mi, že informace pro rodiče napíšu na mobilu, klidně někde na cestě. Zároveň nás baví docházka, před prací můžeme už z domu zjistit kdo přijde a kdo ne.

format_quote

Hana Krejčová, MŠ Meziškolská, Praha

S aplikací LYFLE máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je určitě velkým přínosem v komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči — omluvenky, školní akce, důležité připomínky — okamžitě víme, kdo si oznámení zobrazil a vzal na vědomí. Fotogalerie nám vyřešila problém s ukládáním fotografií dětí z různých školních akcí — GDPR — původně na webu školy.

format_quote

Magdalena Sladkovská, MŠ Vackova, Brno

Přehledná a praktická aplikace pro mateřské školy. Snadné rozesílání hromadných i individuálních zpráv rodičům. Bezpečné sdílení fotografií a dokumentů. Kompletní a přehledná matrika dětí, včetně kontaktů na rodiče. Vše pohromadě v počítači i na telefonu. Mohu vřele doporučit.

format_quote

Zuzana Kljapová, MŠ Březová, okres Beroun

Po zhruba roční zkušenosti s aplikací LYFLE mohu říci, že se osvědčila. Sdílení informací, fotografií či omlouvání dětí využívají rodiče a pedagogové prakticky denně. Líbí se mi, že se aplikace stále vyvíjí a přichází s novinkami, které nám usnadňují naši práci.

format_quote

Jaromíra Pavlíčková, MŠ Revoluční, Praha

Aplikaci LYFLE v naší MŠ používáme už několik let a jsme s ní velmi spokojeni. Je uživatelsky velmi jednoduchá a intuitivní. S vývojáři je výborná spolupráce, sebemenší problém je ihned vyřešen a operativně reagují na naše aktuální požadavky z praxe. LYFLE můžeme všem, kteří o něm uvažují, vřele doporučit.

format_quote

Zdeňka Krutišová, MŠ U Splavu, Břeclav

Rodiče velmi uvítali, že fotografie jejich dětí nejsou sdíleny veřejně, ale že se dostanou jen k jejich rukám. Tento pokrokový systém využíváme jak k anketám, tak k rychlému přenosu informací rodičům.

format_quote

Vladimíra Červenková, LMŠ Samorost, Teplice

Aplikace je pro nás přínosná, protože školka i rodiče mají informace na jednom místě! A protože máte snahu i neustále vylepšovat i podle našich námětů. 🤗 Děkujeme za Vaší práci.

format_quote

Marcela Šteffková, ZŠ a MŠ Hradištko, okres Nymburk

Aplikace LYFLE je výborná pro omlouvání dětí a tím vedení docházky. Velký přínos je v dostupnosti pro rodiče a zvládnutí používání. Úžasný pomocník pro komunikaci mezi školkou a rodiči.

format_quote

Hana Pokorná, MŠ Pouzdřany, okres Břeclav

S LYFLE jsem velice spokojena. Šetří mi čas, zpráva a fotografie jsou u rodičů ihned a zobrazuje se mi zpětná vazba, zda se líbí a zda rodiče zprávu nebo fotky viděli.

format_quote

Dominika Su

starstarstarstarstar
S aplikací jsem spokojená. Rychlá omluvenka dítěte, když se ráno vzbudí s teplotou. Rychlá informace školky o nějakém infekčním dítěti ve třídě atd. Mrzí mě, že školka nedává žádné fotky dětí. Syn nic neřekne, učitelka také ne. Hádám z jídla na tričku, špinavých kolen na teplácích, bačkůrek a tepláků opačně oblečených, že asi něco snědl, sám se oblékl a asi byli i venku… :-)

format_quote

Lubos Tymer

starstarstarstarstar
Super rychlá komunikace s MŠ, právě jsem jednoduše omluvil syna ze zítřejší docházky v MŠ. Za nás výborná a velmi užitečná a jednoduše ovladatelná aplikace 👍 Díky za ní.