jednoduše digitální aplikace pro školku a rodiče

arrow_circle_down
LYFLE — kroužky — více než komunikace
LYFLE — kroužky — více než komunikace
LYFLE — kroužky — více než komunikace
LYFLE — kroužky — více než komunikace
lyfle-aplikace-krouzek-04
lyfle-aplikace-krouzek-06
lyfle-aplikace-krouzek-02
lyfle-aplikace-krouzek-01

Co se děje v LYFLE

Vykaz S 1-01

Novela vyhlášky o dokumentaci škol a školských zařízení

Jsme součástí pracovní skupiny MŠMT, která vyvíjí optimální řešení pro dokumentaci školských zařízení na základě novely vyhlášky z letošního ledna. Na budoucí povinné výkaznictví jste s námi připraveni!

LYFLE podporuje Zdravotního klauna

Podpořte s námi Zdravotního klauna

Speciálně vyškolení Zdravotní klauni rozdávají radost a smích nemocným dětem, osamoceným seniorům, ale i zdravotnickému personálu a blízkým lidem v jejich okolí. Protože kde je smích, je i naděje. A to nám dává smysl. Z každé prodané licence proto LYFLE věnuje Zdravotním klaunům 100 korun. A abychom nezačínali od nuly, rozhodli jsme se vyplatit podporu zpětně za všechny školky, které s k LYFLE přidaly od začátku roku 2022. Podpořte Zdravotního klauna s námi!

LYFLE — Exporty dokumentů

Exporty dokumentů

S LYFLE nově můžete exportovat důležité záznamy do formátu XLS a CSV, abyste s nimi mohli dále pracovat. Brzy se můžete těšit i na exporty do PDF.

LYFLE — Technologický skok

Technologický skok

LYFLE nyní letí lépe než kdy dříve. Poslední dobou jsme se intenzivně věnovali technologickým vylepšením, abychom Vám mohli nabídnout vyšší rychlost, lepší stabilitu a zvýšenou bezpečnost. Konkurenci necháváme daleko za sebou.

LYFLE — Partnerství se Zápis do škol

Partnerství se Zápisem do škol

LYFLE se spojilo s aplikací Zápis do škol. Jsme nadšení, že Vám můžeme nabídnout pomoc jak se samotným zápisem, tak s agendou ve školkách. Data ze Zápisu do škol si totiž přenesete do LYFLE stisknutím tlačítka :)

Zápis do škol logo
svobodu Ukrajině